Prosinec 2012

Navždy sami (Forever alone) proč?

18. prosince 2012 v 17:03 | hanalac |  Úvaha
Navždy sami (forever alone). Toto je vzkaz pro vás co si to myslíte bo mě už sere, jak všichni já budu navždy sám/a a bude to supér atd… Ano, je to větší svoboda být sám/a, ale kdo vás podrží v největší krizi, až vás opustí i vaši přátelé? A to je to co mám na mysli, když máte někoho velmi milovaného a je to vzájemné tak vás vždy podrží. Můžete spolu unést jakékoli břímě a máte s kým sdílet nejtajnější pocity, o kterých vám je trapné mluvit před kamarády. Tak proč být sám/a? Pokud si toto někdo přečetl až do konce tak mi odpovězte na otázku.
Hanalac

Soutěž kouzelníků

7. prosince 2012 v 20:55 | Hanalac |  Blbyny capiny
Wohoo jsem zase zpět po hooodně dlouhé době. Mám tady pro vás malou soutěž ve, které se nesmí zúčastnit žádný můj kamarád nebo přítel! Ještě ani nwm o co se bude soutěžit, něco se najde třeba pochvala. Tady ji máte, ať vás neošálí, nepraví oblak fakta.
Vyhrála jsem soutěž teď, mám lepší kariéru.
Před 3 dny jsem se zúčastnila závodu kouzelníků (iluzionistů) a měla jsem trému. Tak jsem musela zavolat domů jelikož byli vstupenky drahé tak tam nejeli. Taky jsem reprezentovala naši školu tak by všichni byli naštvaní, kdybych prohrála. Měla jsem připravených 5 kouzel což, bylo maximum a snažila jsem se nahrabat více bodů. Byli přede mnou 3 kouzelníci, připadali mi dobří, ale dostali jenom 2 body (porotě se líbili jenom 2 kouzla). Měla jsem vytřepané ruky, když jsem vešla na podium. Dokonce si toho museli všimnout i porotci. Po prvním zahřívacím kouzlu jsem nabyla energie, snažila jsem se do toho dát vše. Dostala jsem 3 z 5 bodů, bohužel. Ještě, že bylo druhé kolo. Teď jsem si víc věřila. Šla jsem šestá a měla jsem menší přehled o tom jak dobrý kdo je a snažila jsem se je trumfnout. Nakonec jsem měla v součtu 8 bodů což, bylo o 3 více než druhý. Takže jsem vyhrála. Yeaaah. Jsem tak šťastná, protože teď budu moc chodit do jiných škol na představení a reprezentovat naši školu. Od teď mi nikdo neřekne jinak než Magical pod touto přezdívkou jsem totiž vystupovala.
Co si myslíte? Je to fakt nebo fikce? Rozhodnutí je na VÁS pište odpovědi do komentářů.