Jazz Jackrabbit

17. října 2012 v 20:08 | Hanalac |  Hry
No a je to tu, je mi o něco líp tak píši o hře jménem Jazz Jackrabbit (Spíše to bude o druhém dílu.), tuto hru určitě znáte a pokud ne tak nevadí. Je velmi zajímavá a hrála jsem ji už ve 4 letech s mámou. Uměla jsem ji hodně, ale i tak mi máma musela pomáhat s bossem. Jenže jsem ji dohrála až ve svých 11 letech (Což bylo minulým rokem.), protože jsem měla nelegální verzi a ta měla velkou chybu chyběl v jednom místě provaz a nešlo to dohrát i když jste bez provazu došli na konec kola. V tu chvíli naskočil error a byl konec. Teď jsem ji, ale dohrála a nepřestala mě bavit. Je velmi zábavná a lehká, ale bohužel jsem se nedozvěděla její příběh, ale mělo by to být o něčem, že se snažíte zachránit nějakou zaječí princeznu z jejich země Carrotus na, kterou zaútočili želví ninjové. Víc podrobností bohužel nevím a je to opravdu škoda. :( Teď něco o hře.
Jazz Jackrabbit
Určitě vás napadlo, že je to počítačová hra. Byla vytvořena v roce 1994 společností Epic Megagames (Skoro jako kdyby si řekli: "Konec těch nudných her a uděláme něco co bude bavit děti a dospělé!".). Jde o 2D plošinovku s pěkným propracováním jak hudebním tak grafickým. Ve hře je 6 epizod a v každé epizodě jsou 3 planety a planety mají 2 kola (Úrovně nebo mise jak chcete.). Máte navýběr mezi Jazzem, Zeleným zajícem, modrou pistolí a umí točit ušima což mu umožní plachtit nebo Spazem, což je pološílený a k tomu červený zajíc a je to Jazzuv kamarád. Spaz umí provést dvojitý skok, což umožní se dostat docela vysoko, má taky zelenou pistolku a když se zastavíte a počkáte přiletí mu na prst ptáček, který mu zazpívá a Spaz ho sní (Tomu jsme se celá rodina smáli.). Pokud si seženete Jazz Jackrabbit 2 The secret file tak můžete hrát za princeznu, ale bohužel jsem ho nesehnala tak nemůžu popsat co dokáže. Určitě doporučuji si hru sehnat, ale pro větší požitek ze hry si sežeňte i první díl. Přeji příjemnou zábavu při hraní. :)
Tuto hru jsem chtěla uvést, protože to je má první hra co jsem hrála a chci ji mít jako začátek tohoto psaní o hrách. Vypadá to, že půjdu podle, toho co jsem postupně hrála.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama