Září 2012

INFO- Blog se změnil

29. září 2012 v 11:27 | Hanalac |  Úvod a Informace
Je zde první Info o blogu.Trochu jsem se hrála s nastavením blogu a změnila vzhled nevím jestli to vypadá dobře, ale mě se líbí. Pokud vám ne tak mi rozhodně napište (Přece to dělám pro vás!!) na E-mail: hanalacino@seznam.cz. Pořád se mi, ale zdá, že je blog jiný než chci a chcete VY! Mno asi se z tohoto blogu stane strašidelný blog kde se dělíte o bububu příběhy. To je vše co jsem chtěla napsat. Mějte se :).

Svaly a tělo

25. září 2012 v 14:58 | Hanalac a mozek |  Úvaha
Co si představíte pod slovem svaly??
Někdo propracované ruce a nohy nebo břicho. Někdo zase tkáň bez které bychom neotevřeli ani ústa, nemrkli okem nebo se ani nehnuly. Ovšem tohle není to o čem jsem chtěla psát. Uvažovala jsem o tom jak je pro nás (nemyslím všechny) běžný pohyb. Jako malí jsme se učili chodit, pohybovat prsty a bylo to pro nás obtížné a možná pro někoho zajímavé. Teď když jsem o něco starší tak je to pro nás běžná věc vstát a jít do ledničky pro jídlo (nevím proč mě napadá tohle). Co když nám, ale jeden sval vysadí? Podle toho jaký. Pokud je to noha nemusíme už nikdy chodit, pokud ruka nemusíme už nikdy v životě psát držet různé věci. Určitě víte, že to není vždy tak hrozné. Přemožený sval (u nás svalovica a myslím u víc lidí :) ) je běžná věc hlavně po cvičení, procházce nebo když se snažíte vylézt na rozhlednu a jiné hodně velké věci. Konečně jsem u toho co jsem chtěla říct. Bylo pro mě běžné chození po schodech, ale v tělocviku po cvičení mě trochu boleli nohy. Druhým dnem jsem byla ráda, že jsem došla do půlky schodů. Tak mě to bolelo, že jsem nemohla pořádně chodit. V ten moment jsem si to uvědomila. Když člověk přijde jen o malou část svalu jak se vše změní třeba chůze, zvednutí ruky, ohnutí se nebo dokonce i otočení hlavou a žvýkání. Takže se mi zdá, že pokud tělo nedrží pohromadě je vše těžší než před přemoženým svalem. Tělo je slabé a pomalu nemohoucí.

Tak si to myslím já nevím co vy na to, ale od teď jsem ráda, že jsem si to uvědomila.

Slenderman

19. září 2012 v 16:00 | Internet a Hanalac |  Záhady a záhadné jevy
Slenderman se objevil už ve starověkém Egyptě. Později roku 1540 na dřevořezbě z Německa. Nejnovější videa a informace pocházejí z roku 2011 (USA-California) Neví se, co je Slenderman zač, ale údajně to není člověk. Má mít až přes 2 metry, několik rukou (2-6). Nemá obličej a nosí černé kvádro. Často se objevuje na fotkách s dětmi, které pak záhadně ze dne na den a beze stop zmizí. Ten Američan, co po něm pátral, také beze stop zmizel (rok 2010!). Zanechal po sobě nespočetně fotek i videí, které byly prohlášeny za PRAVÉ! Jeho nástupci, který šel v jeho stopách, se Slanderman dostal přímo před jeho dům, vyvraždil rodinu a jenom jeho nechal naživu (neví se, jestli naschvál, nebo ne). Vše bylo zdokumentováno. Ten, který přežil, šel na policajty na výslech. Tam se strhla přestřelka - není jasné, jak to bylo, ale prý tam byl i Slenderman. Následník, který měl jít na výslech, pak z výslechové místnosti utekl, ale druhý den nebyl k nalezení. Následníkův dům byl dokořán otevřený, auto na dvoře. Následník zmizel asi v polovině roku 2011! V USA bylo zaregistrováno cca 30 únosů dětí, které nikdo nikdy nenašel..žádné stopy, žádní podezřelí, prostě nic...

Nejčastěji by se měl vyskytovat u lidí, která brzy čeká smrt, nebo u malých dětí. Říká se, že ten, kdo ho uvidí, zemře, nebo zmizí. Jeho nadlidskou schopností je neuvěřitelné prodloužení končetin, s jejichž pomocí je schopen polapit svou kořist. Říká se, že buď absorbuje energii své kořisti, nebo ji zabije. Také může na člověka přivést absolutní paranoju, nebo smrtelnou nemoc. Nikdy za sebou nezanechává nějaké důkazy. O jeho tváři se spekuluje. Někteří říkají, že žádnou nemá a jiný zase že ano. Nicméně Slenderman je prezentován bez obličeje. Říká se o něm, že děti zabíjí téměř výhradně a dokonce se jimi živí. Slenderman, se prý většinou nachází u příměstských lesů, nebo v opuštěných starých domech.
Slender man si libuje v mučení svých obětí. Cíleně jim stále vnucuje do mysli jeho záblesky, aby stav toho nešťastníka ještě zhoršil. Jeho pohybování, se spíše než chůzi podobá lehkému nadnášení nad zemí, což dokazuje, že to určitě není člověk. Bývá spatřen především po nocích, kdy nakukuje do oken, nebo se jen tak zjevuje řidičům na odlehlých silnicích. Jak Slenderman vlastně vznikl? To nikdo neví.Velmi zajímavé je, že kdokoliv se ho pokusí vystopovat, zmizí. Jeden Američan se takhle pokoušel Slendermana najít. Každý svůj pátrací krůček si natočil a všechno poctivě nahrával na Youtube. Pravost těchto zmínku byla potvrzena.
Doopravdy to vlastně bylo tak, že Alex byl režisérem a producentem filmu, který se zabýval touto tématikou. Jenže po nějaké době, to Alexovi začalo lézt na mozek. Stal posedlým postavou Slendermana a začal být paranoidní. Ukončil tak svůj projekt a semkl se sám do sebe. Kvůli velkému strachu se nonstop natáčel a zaznamenával spoustu zvláštních věcí, které se kolem něj děly. Taktéž natáčel své pokusy najít Slendermana. To, co je na tom nejhorší, je to, že se mu to povedlo. Požádal svou přítelkyni (v té době) aby spálila všechny pásky ale ona odmítla a od Alexe se odloučila. Po 3 letech, kdy měl Alex už novou přítelkyni, která netušila nic o jeho minulosti, měl nový dům a novou školu, tato přítelkyně našla starou kameru. To, co na ní bylo zaznamenané, ji naprosto šokovalo. Alex pracující na svém notebooku natáčen jeho ex, když v tom se na chodbě objeví... oba ječí strachy a Alex se snaží přítelkyni vyvést co nejdříve z domu.

Na Slendermana je vytvořena i docela strašidelná hra! Když ji hrajete v noci, tak se to prostě nedá. Je to jen hra, ale strach máte skutečný. Stáhnout si to můžete zde: http://www.overclock.net/t/1277471/u3-slender-man-the-game-released-video-download-link
Co si o tom myslíte?? Heh já v to nevěřím a vím proč. Možná to později napíši.

Představa zabíjí

17. září 2012 v 15:44 | Internet a Hanalac |  Záhady a záhadné jevy
Jednoho pátečního večera přijela na nádraží řada mrazících vagonů. Jeden ze železničářů měl projít všechny vagony, odečíst údaje tlakoměrů a dalších přístrojů a zapsat je do protokolu. Když vešel do prvního vagonu, zabouchly se za ním velké, těžké dveře. Nikdo neslyšel, jak do nich buší. Bylo mu jasné, že nemá šanci přežít víkend ve dvaceti osmi stupních pod nulou, když má na sobě jen letní oblečení.
Začal si zapisovat, jak jeho tělo reaguje:
· 5 minut: Chodím je mi zima
· 10 minut: Mrznou mi nohy
· 15 minut: Nemám cit v nohou
V pondělí ráno otevřeli kolegové dveře od vagonu a našli ho tam mrtvého... Na podlaze ležela spousta řada lístků se zápisy, jak mráz postupoval jeho tělem. Mrazení ale nebylo zapnuté... muže zabila sugesce a jeho vlastní představivost.
K čemu se přikláníte, duch nebo jen jeho představivost. Je mnoho řešení a je dokázané, že si člověk muže z vlastní mysli přivést nějakou nemoc. Pravda nebo Fikce, jaká je v tom hranice??

Naháči

17. září 2012 v 15:37 | Hanalac |  Úvaha
Heh, nejsem moc nábožensky založená, ale i tak mě něco popadlo. Jestli je pravda to o Adamu a Evě. Kdyby nezhřešili jaký by byl asi život?? Možná bychom byli v ráji a jen si užívali a sem tam uctívali Boha, nebyli by války, nebála by se nás zvířata a ani se navzájem nejedla a ano dokonce bychom byli nahatí a to všichni dohromady. Přemýšlím jestli by byl život lepší nebo horší. Já bych chtěla žít tak já žijeme teď, jistě jsou války a různé problémy, ale v ráji by mě to mohlo omrzet pokud je to tok jak nám farář říkal: V ráji nepotřebujete nic! Stačí vám když je s vámi Bůh.... (a dál už sem ho nevnímala a pomalu usínala). Raději (už kvůli neshodnutím s farářem) bych spíše šla dolů než nahoru. Teď mě asi přestanou číst všichni což je asi půl člověka. :)) Asi jsem vám nasadila pár otázek do hlavy a možná taky ne.
Doufám, že jste u tohoto neusnuli jako já v náboženství. Mrkající

To bych nebyla ja!!

17. září 2012 v 15:08 | Hanalac |  Hry
Ti co čtou tady tohle tak mě moc neznají, ale ti co se mou chodí do školy mě znají a řekli by si "To není Hananass, když tu nemá něco o hrách." (Hananass moje školní přezdívka, ale už se moc nepoužívá.) Proto to tady dávám. :) Doufám, že vám to nebude vadit. Tady se totiž taky můžete podělit o dobré návrhy a rady.

Prokletí

17. září 2012 v 14:40 | Hanalac |  Záhady a záhadné jevy
Byl rok 2008 a měla jsem 8 let. Byla jsem s rodinou ve Velkých Tatrách na Slovensku, vsadila jsem se s bratrem, že projdu lesem a donesu kámen z lesa. Domluvila jsem se, že když se nevrátím do 1h bratr mě půjde hledat s rodiči. Šla jsem menším lesíkem a našla jsem kamen a vzala sem ho. Po chvíli sem se ohledla a něco tam stalo a ukázalo to na mě věděla jsem, že nesmím utíkat, protože mám Astma. I pres to jsem začala utíkat a hodila po tom kámen, ale netrefila sem se a ta věc zmizela. Musela sem kousek od chaty dostat záchvat, protože jsi toho už víc nepamatuju. Ráno jsem všechno řekla. Mama se lekla a druhy den jsme jeli k psychiatrovi a ten řekl, ze neví co jsem mohla vidět. Od té doby jsem u doktora nebyla. Mam pocit jako kdyby mě něco pronásledovalo. Už několikrát se mi stalo, že jsem bezdůvodně spadla a dostavám čím dal víc astmaticke záchvaty, ale i tak mam par lidi co mě vždy podrželi. Vím, že to sem nepatři: Děkuju Ondrašku vždycky jsi mě podržel. :* Omlouvam se, ale musela jsem to napsat.

Obchod ducha??

17. září 2012 v 14:20 | Hanalac |  Záhady a záhadné jevy
Je to delší doba co mi to mama říkala. Byla v práci ještě na večer, protože musela udělat inventuru (pracuje v obchodě). Nebylo to prý poprvé co se to stalo. Slyšela po chodbě v obchode dupot jako kdyby mel člověk jednu nohu dřevěnou. Pak mi ještě řekla, že prý drive už před 27lety tam pracoval jeden milý muž, který měl svou práci rad a měl dřevěnou nohu. Po 23 letech zemřel na rakovinu a byl pochován na hřbitove ve Starém Hrozenkove (tady je i obchod a náš dum). Mam z toho strach a moje mama taky a proto se snaží tam nezůstávat sama.
Myslíte, že lide i po tom co zemřou chtějí být pořád tam kde to měli rádi nebo s někým koho měli rádi?? Možné to je, ale to je za branou mého chápani. Snad někdo z vás si bude jisty.

UPOZORNENI

17. září 2012 v 13:57 | Hanalac |  Záhady a záhadné jevy
Ahojky tady budou vaše podivné jevy a postavy a další tomu příbuzné. Pokud máte zájem můžete mi poslat fotky a jevy co jste zažili a já to můžu zveřejnit a nebo jen chcete abych o něčem napsala pokud mě něco napadne. Fotky, jevy, příběhy a jiné mi posílejte na můj E-mail: hanalacino@seznam.cz

Úvod

15. září 2012 v 18:40 | Hanalac |  Úvod a Informace
Jak už z nadpisu jde poznat je tady úvod. Blog Poděl se jsem založila proto abych se já a vy mohli poradit nebo podělit o své zážitky, smyšleném příběhu a o problémech ( věřím, že o problémech se moc mluvit nebude). Já vím, že vzhled blogu je spíš depresivní, protože měl tento blog hlavně účel svěřovaní a radění o nadpřirozených jevech. Upozorňuji, že na blogu pracuji sama možná někoho k sobě přiberu, ale hlavně co jsem chtěla říct nenaštvěte se když nebudu dlouho odpovídat, nebo nebudou články tak často (musím chodit do školy).

Omlouvám se za pravopisné a jiné chyby. Bydlela jsem na Slovensku a teď bydlím na Moravě tak je pro mě Čeština trochu těžká. Doufám, že mi odpustíte. :)